Amelanchier

Amelanchier"Ballerina" - 5 ltr pots

Цена:33.00лв.

Other Names: Saskatoon Serviceberry, Pacific Serviceberry, Alder-Leaved Serviceberry/Shadbush, Pigeon Berry

Scientific Name: Amelanchier × Grandiflora

Family: Rosacaea

Временно изчерпана наличност

Възрастни растения, нужно е само едно растение, за да плододава.

Резитба не се извършва преди шестата година, плододава на стари клонки, не е взискателна към напояването. Добивът от един декар при правилно отглеждане е 1 тон. Плодовете зреят едновременно и това е причината да се бере на веднъж.

Pflanzeigenschaften
WuchshöheWuchshöhe: 300 cm - 400 cm
PflanzabstandPflanzabstand: 200 cm
StandortStandort: Halbschatten, Sonne
BlütezeitBlütezeit: April, Mai

Нови продукти

Sorbaria Sorbifolia ® cov - 2 ltr.

Sorbaria Sorbifolia ® cov - 2 ltr.

-40%
Цена:9.00лв.
Каталожна цена:15.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:9.00лв.
Каталожна цена:15.00лв.
Отстъпка:6.00лв. (40.00%)
Mega Kiwi - 10 pcs. pack - 1.5 ltr.

Mega Kiwi - 10 pcs. pack - 1.5 ltr.

-15%
Цена:76.50лв.
Каталожна цена:90.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:76.50лв.
Каталожна цена:90.00лв.
Отстъпка:13.50лв. (15.00%)

Най-продавани

GRANATUM PREMIUM - Директен сок от нар -  3 ltr.

GRANATUM PREMIUM - Директен сок от нар - 3 ltr.

-40%
Цена:18.00лв.
Каталожна цена:30.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:18.00лв.
Каталожна цена:30.00лв.
Отстъпка:12.00лв. (40.00%)
Върни До Горе